DigitalExperts Club

Szacowany czas czytania: 3 minut

W branży digitalowej jest wiele konferencji i szkoleń, ale nadal niewiele wydarzeń skupionych jest na realnej wymianie wiedzy pomiędzy doświadczonymi praktykami. Digital Experts Summit, który odbędzie się 2 czerwca w Sopocie, to wyjątkowy event, który został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się, z jakimi problemami i wyzwaniami spotykają się inni eksperci i jak udaje im się je rozwiązać. Każdy z uczestników będzie miał możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz okazję do rozmowy z praktykami, którzy są w stanie doradzić i podzielić się cennymi lekcjami z zakresu digital marketingu i e-commerce.

Jeśli chcesz dołączyć do Digital Experts Summit 2022 zarezerwuj swój bilet tutaj.

 

Digital Experts Summit to to całodniowy event, który skierowany jest do wszystkich tych, którzy zarządzają projektami, przeprowadzają transformacje cyfrowe i wdrażają rozwiązania w obszarze digital marketingu i e-commerce. Wyjątkowa formuła wydarzenia opiera się na tym, że każdy z uczestników może wybrać interesującą go ścieżkę tematyczną z zakresu 6 obszarów: zarządzanie technologią w e-commerce, budowanie zespołów e-commerce, ekspansja zagraniczna e-commerce, digital marketing i analityka w służbie e-commerce, współpraca z zewnętrznymi partnerami oraz budowanie doświadczeń omnichannel. Warsztaty odbywać się będą w 15-20 osobowych grupach, które będą moderowane przez członków klubu Digital Experts Club. To właśnie aktywny udział w warsztatach i możliwość wyboru interesujących nas obszarów czyni ten event niezwykłym wydarzeniem, którego brakowało na rynku e-commerce w Polsce. Każdy z uczestników będzie miał okazję porozmawiać z praktykami odpowiedzialnymi za e-commerce w takich firmach, jak m.in. Calzedonia Group, Amica, OBI Polska, Wojas, Decathlon czy Vitkac.

 

 

Obecność dyrektorów i managerów e-commerce oraz digital marketingu z największych firm w Polsce jest gwarantem tego, że Digital Experts Summit zapowiada się jako jedno z najciekawszych wydarzeń branżowych w 2022 roku. Kameralne grono, luźna atmosfera i unikatowy charakter open conference sprawia, że to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu digital marketingu. Zespół prowadzących ma duże doświadczenie, przekrojową wiedzę z różnych obszarów e-commerce i chętnie dzieli się swoim know-how. Partnerami branżowymi tego wyjątkowego eventu są Akeneo, Gate Software, SYZYGY Warsaw, Snowdog, ParcelLab, Performance Media, Magnolia, ExpertSender, Nethansa, Shopware i Blue Media.

 

Digital Expert Summit odbędzie się 2 czerwca w Sopocie w siedzibie firmy Blue Media, która jest partnerem strategicznym wydarzenia. Biuro firmy położone jest w prestiżowej lokalizacji z widokiem na sopockie molo, Zatokę Gdańską oraz plac Przyjaciół Sopotu. Przestrzeń imponuje nowoczesnym designem i architekturą, a także plastyczną aranżacją wnętrza. W tym wyjątkowym miejscu spotkają się eksperci z obszaru e-commerce, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, unikatową wiedzą i często nieszablonowym podejściem do biznesu. Zwieńczeniem intensywnego dnia pełnego wymiany wiedzy z ekspertami będzie impreza integracyjna z widokiem na piękne sopockie molo. Przygotuj się na dzień wypełniony warsztatami, panelami dyskusyjnymi i networkingiem!

 

 

Digital Experts Club to organizacja zrzeszająca ponad 150 ekspertów e-commerce i digital marketingu z całej Polski, którzy stworzyli platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń. To miejsce powstało z myślą o wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z e-commercowymi zagadnieniami, szukają eksperckiej wiedzy i przestrzeni do wymiany poglądów. W ramach dzielenia się wiedzą, bogatym doświadczeniem i rozwiązywaniem problemów z obszaru e-commerce powstała inicjatywa zorganizowania wydarzenia Digital Experts Summit, na które serdecznie zapraszamy.