DigitalExperts Club

Szacowany czas czytania: 3 minut

 

 

Za nami pierwsza edycja wyjątkowego eventu Digital Experts Summit. Jedynego takiego wydarzenia w Polsce, dedykowanego i prowadzonego wyłącznie przez praktyków e-commerce. To inspirujące wydarzenie zostało stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy chcieli dowiedzieć się, z jakimi problemami i wyzwaniami spotykają się inni eksperci i jak udaje im się je rozwiązać. Każdy uczestnik miał okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz możliwość wymiany doświadczeń z zakresu e-commerce. W tym miejscu spotkały się osoby, które przeprowadzają transformacje cyfrowe, wdrażają innowacyjne rozwiązania w obszarze szeroko pojętego digitalu, a także zarządzają różnymi projektami. To dzięki zaangażowaniu społeczności praktyków biznesu e-commerce udało się zorganizować event, który idealnie wpisuje się w potrzeby współczesnego rynku.

 

 

W jednym miejscu udało się zgromadzić najlepszych praktyków, którzy byli otwarci na wiedzę i chcieli się nią podzielić z innymi. Zespół prowadzących podzielił się swoim know-how, które wynika z ich przekrojowej wiedzy z różnych obszarów e-commerce Wszyscy uczestnicy byli otwarci na rozmowy na temat wzajemnych oczekiwań, pokazanie innej perspektywy biznesu oraz dzielenie się swoim doświadczeniami. Spotkanie otworzył speed networking 1:1, a tuż po odbyły się dwa inspirujące power speeches w wykonaniu Antoniego Trela z CPC Brand Consultants i Doroty Bigo z Google. Wyjątkowe podziękowania należą się partnerom branżowym tego niezwykłego eventu, jakimi byli Blue Media, Akeneo, Gate Software, SYZYGY Warsaw, Snowdog, ParcelLab, Performance Media, Magnolia, ExpertSender, Nethansa, Salesforce, IdoSell i Shopware.

 

 

Nie sposób nie wspomnieć również o prestiżowej lokalizacji, w jakiej odbyło się wydarzenie Digital Experts Summit. Biuro partnera strategicznego Blue Media położone jest tuż obok sopockiego molo, skąd roztacza się widok na Zatokę Gdańską oraz plac Przyjaciół Sopotu. To właśnie tutaj spotkali się eksperci z obszaru e-commerce, którzy podzielili się swoją unikatową wiedzą, pokazali nieszablonowe podejście do biznesu, a także zainspirowali uczestników do podejmowania nowych, zawodowych wyzwań.

 

 

Emocje jeszcze z nas nie opadły, dlatego jesteśmy pełni motywacji i chęci do działania, a także zaskakiwania członków społeczności DEC nowymi inicjatywami z zakresu e-commerce. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podnieśliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ale wciąż chcemy się rozwijać, inspirować i poszerzać naszą wiedzę. Postaramy się, aby kolejna edycja Digital Experts Summit była jeszcze bardziej inspirująca. Do zobaczenia!

 

 

Digital Experts Club to organizacja zrzeszająca ponad 150 ekspertów e-commerce i digital marketingu z całej Polski, którzy stworzyli platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń. To miejsce powstało z myślą o wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z e-commercowymi zagadnieniami, szukają eksperckiej wiedzy i przestrzeni do wymiany poglądów.