DigitalExperts Club

Szacowany czas czytania: 3 minut

“Chcieliśmy stworzyć coś innego niż konferencje dostępne na rynku. Stąd pomysł na Kongres, który tak jak klub Digital Experts Club będzie czymś innym od oferowanych do tej pory rozwiązań” – takimi słowami rozpoczęliśmy I edycję Kongresu Digital Experts Club. Ponad 100 uczestników, przez 2 dni, miało okazję na niepowtarzalny networking w wyjątkowym miejscu, które sprzyja wymianie wiedzy i relaksowi.

Koncepcja Kongresu Digital Experts Club znacząco różni się od innych branżowych konferencji. To niepowtarzalna okazja do tego, aby spotkać się ze społecznością osób, które na co dzień spotykają się w swojej pracy z podobnymi wyzwaniami. Swobodny charakter wydarzenia pozwala uczestnikom na wymianę poglądów i doświadczeń w otoczeniu dobrej muzyki, jedzenia i możliwości relaksu w hotelowym SPA. 

 

Tym, co jeszcze wyróżnia Kongres Digital Experts Club, jest możliwość dowolnego kształtowania swojej agendy. Uczestnicy mogą brać udział w merytorycznych spotkaniach albo poświęcić ten czas na networking w hotelowym foyer. Każdy może wyciągnąć dla siebie to, co uważa za najbardziej wartościowe. “Kongres Digital Experts Club to dobre miejsce dla ludzi, przed którymi stoją teraz duże wyzwania związane z e-commercem, czyli wszelkie zmiany technologiczne, ekspansja międzynarodowa, rozwój nowych kanałów. A to, że mamy tutaj tyle osób, które przeszły już takie wyzwania to okazja aby podzielić się doświadczeniami i podpytać co robić w konkretnych sytuacjach” – to opinia jednej z uczestniczek Kongresu. 

 

Co jeszcze mówią o wydarzeniu uczestnicy pierwszej edycji Kongresu? 

“Z mojego punktu widzenia bardzo ważne są doświadczenia innych osób związane z e-commercem, z branżą, z systemami, które wdrażamy na międzynarodową skalę. Niezależnie od tego jaka to jest branża, marka czy rynek to case’y się powtarzają. To bardzo cenne zobaczyć z jakimi problemami spotykają się inni, jak je rozwiązują i jakie lekcje zostały wyciągnięte z tych doświadczeń.” 

“Kongres Digital Experts Club to bardzo dobra płaszczyzna aby podzielić się doświadczeniami z ludźmi z różnych branż, to jest bardzo inspirujące. Na co dzień trudno znaleźć możliwość swobodnej rozmowy i dzielenia się pomysłami z osobami wysoko wyspecjalizowanymi w obszarach digital marketingu i e-commerce.” 

 

Wśród uczestników byli również przedstawiciele firm technologicznych, którzy na co dzień współpracują z członkami Digital Experts Club. Atmosfera spotkania na nieformalnej płaszczyźnie z pewnością sprzyjała nawiązywaniu relacji, o czym świadczy wypowiedź przedstawiciela jednej z firm.

Kongres Digital Experts Club stwarza bardzo dobre warunki do rozmowy z ludźmi na stanowiskach zarządczych w swoich organizacjach. Myślę, że najlepsze decyzje biznesowe są podejmowane w oparciu o relacje. Nie “wydarzają się” z dnia na dzień, często nie można ich sztucznie przyspieszać. To wydarzenie jest świetną okazją do nawiązywania takich relacji i stwarza pewnego rodzaju obietnicę spotkania się za rok, z tymi sami ludźmi, przy kieliszku wina i w atmosferze networkingu”. 

 

Więcej o klubie digitalexpertsclub.com