DigitalExperts Club

Szacowany czas czytania: 3 minut

Za nami kolejna edycja Kongresu DEC, gdzie ponad 100 uczestników przez dwa intensywne dni miało okazję do wymiany doświadczeń, przeprowadzenia inspirujących rozmów i nawiązania wartościowych relacji. Wyjątkowe spotkanie ekspertów e-commerce odbyło się w pięknych okolicznościach przyrody i z dala od zgiełku dużych miast. Hotel&SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój świetnie wpisał się w ideę Kongresu, który w swoim założeniu ma być miejscem, gdzie w swobodnej i niezobowiązującej atmosferze członkowie DEC mogą podzielić się swoim doświadczeniem z obszaru szeroko pojętego e-commerce.

W tegorocznym Kongresie DEC uczestniczyło ponad 100 ekspertów z obszaru digital, którzy w przyjaznej atmosferze mogli czerpać wiedzę i inspirację od najlepszych. W tym miejscu spotkały się osoby, które przeprowadzają transformacje cyfrowe, wdrażają innowacyjne rozwiązania w obszarze szeroko pojętego digitalu, a także zarządzają różnymi projektami. W pierwszym dniu eventu eksperci wzięli udział w DEC Talks, których tematyka dotyczyła następujących obszarów: “Jak technologia powinna odpowiadać na skalowanie biznesu e-commerce”, “Przyszłość marketingu w e-commerce”, “Replatforming- kiedy i jak przeprowadzić” oraz “Rola i potencjał CRO w czasach kryzysu”. Była to okazja do poznania różnych punktów widzenia na temat danego zagadnienia, ponieważ w spotkaniach brali udział eksperci e-commerce z wielu branż. To cenne doświadczenie na pewno pozwoliło szerzej spojrzeć na problemy i wyzwania, z jakimi mierzą się osoby z digitalowej branży. W kolejnym dniu Kongresu DEC odbyły się warsztaty dotyczące rozwoju umiejętności kompetencji miękkich, które skoncentrowane były na narzędziowym podejściu do szukania innowacji w zespołach digital. Prowadzone były one przez Aleksandrą Lemańską-Czajka, która w kreatywny sposób podzieliła się swoją wiedzą z tego zakresu.

Wiele osób twierdzi, że najlepsze decyzje biznesowe podejmowane są w oparciu o relacje. W związku z tym Kongres DEC to idealna przestrzeń do tego, aby poznać ludzi, którzy na co dzień mierzą się z podobnymi wyzwaniami i szukają rozwiązań tożsamych problemów. Cykliczność tego wydarzenia powoduje, że uczestnicy mogą za każdym razem jeszcze lepiej się poznać i w inspirującej atmosferze poszerzyć swoje kompetencje z obszaru digital.

Kongres DEC zawsze odbywa się w niezwykłej i przyjacielskiej atmosferze, ponieważ tworzą go wyjątkowi ludzi, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą, inspirować innych i poszerzać swoją digitalową wiedzę.

To właśnie dzięki zaangażowaniu społeczności praktyków biznesu e-commerce udało się zorganizować event, który idealnie odpowiada na potrzeby współczesnego rynku. Partnerami tego branżowego digitalowego wydarzenia byli Akeneo, Blue Media, Centuria, Infobip, Luigi’s Box, Macopedia, Magnolia, Nethansa, Neontri, PayPo, Performance Media, PwC Polska, Salesforce, Seven Senders, Sylius oraz SYZYGY Warsaw.

Digital Experts Club to organizacja zrzeszająca ponad 150 ekspertów e-commerce i digital marketingu z całej Polski, którzy stworzyli platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń. To miejsce powstało z myślą o wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z e-commercowymi zagadnieniami, szukają eksperckiej wiedzy i przestrzeni do wymiany poglądów.